neděle 13. května 2012

Neumím...

...pracovat na víc než jedné korálkové věci současně. Takže nepřibývají žádné novinky, protože stále tvořím do Freeform Challenge. Sežere to strašně času, něco takového dělám poprvé a přibývá to velmi pomalu.

Jediná věc se vztahem ke korálkům, kterou jsem souběžně dokázala udělat, byl nákup pár kousků filcu na vyšívání a objednávka korálků (asi 5% z té objednávky potřebuju na jednu zakázku, zbytek jsem si objednala prostě pro radost a jsem vážně zvědavá, kdy to všechno zpracuju). Z toho plyne úkol - naučit se během nějaké větší korálkové práce zvládat i pár menších věcí.

A v sobotu na kurzu byzantine jsem si nadělala komponenty a doma pak zkompletovala náramek. Není to nic závratného, ale jako odpočinek od toho šití věčného to bylo fajn.

1 komentář:

  1. Hi,Eva:
    My favorite:-))
    This is what I like to see in Your Blog best.You are soooo gooood at it:-))Your ideas in this technique are incomparable.I love this bracelet.I always think about,how You can join those small circles together to create such patterns!This is the Masterpiece!
    Hugs-Halinka-

    OdpovědětVymazat